אודות קבוצת זריחה

אודות זריחה

זריחה החלה את דרכה בשנת 1967 כמפעל להזרקות פלסטיק מתוחכמות והתפתחה לקבוצת חברות מהמובילות במשק המספקת את כל שירותי התכנון, פיתוח וייצור של מוצרים ותבניות להזרקת פלסטיק, החל משלב הקונספט דרך הפיתוח, ייצור התבניות, ייצור אב-טיפוס, ועד לייצור והרכבות המוצר המוגמר, לרבות שילוב של ייצור מוצרי מתכת והרכבות אלקטרוניקה, והכל תחת גג אחד.

 

Turn key או כל שלב בתהליך הפיתוח והייצור 

או פרטניים לכל צורך הנדסי ותעשייתי בתחום (Turn key) הודות למבנה הקבוצה, זריחה מציעה גמישות יוצאת דופן במתן פתרונות כוללים הזרקות הפלסטיקה, לרבות מוצרים מורכבים ועתירי טכנולוגיה המשלבים מספר דיסציפלינות, אשר מחייבים שילוב של פלסטיק עם חומרים אחרים והרכבות אלקטרוניקה.

כמו כן מבנה הקבוצה והחברות מאפשר לתת מענה פרטני עבור כל שלב ספציפי בתהליכי הפיתוח והייצור לפי ההעדפות והצרכים האינדיבידואליים של כל לקוח.

 

יכולות הנדסה גבוהות וטכנולוגיות מתקדמות עם ותק של 40 שנה

לחברות בקבוצת זריחה יש מומחיות ונסיון רב שנים (למעלה מ 40- שנה) בטכנולוגיות מתקדמות של הזרקת פלסטיק, ובנוסף גם בעיבוד מתכת והרכבות אלקטרוניקה. יכולות אלו מאפשרות לנו לתת מענים לתעשיות מתקדמות כגון התעשיות הבטחוניות, תעופה, מדיקל, רובוטיקה וכו', במוצרים מורכבים המחייבים שילוב של פלסטיקה עם חומרים אחרים ומערכות אלקטרוניות, חיבורים של חומרים שונים עם פלסטיק, ציפויים, הלחמות אולטרה-סוניות ועוד.

למעלה מ 400- תבניות הזרקה מורכבות מדי שנה: הנסיון של זריחה מבטיח מתן פתרונות ממוקדים ואופטימליים לצרכים הספציפיים של כל לקוח, תוך חיסכון ניכר בזמן ועלויות פיתוח.

החטיבות השונות בקבוצה מספקות גם שירותים של קבלנות משנה במגוון תחומים ובהם אלקטרוניקה, חיווט, הרכבת מעגלים, ייצור רכיבי מתכת שונים, מדבקות ותוויות, ועוד.

 

הטוב משני עולמות – מודל פעולה ייחודי

קבוצת זריחה פועלת במודל ייחודי המשלב הליכי פיתוח והנדסה ישראלית ברמה הגבוהה ביותר עם ייצור איכותי העומד בתקנים בינלאומיים במפעלים שלה בסין.
אופן פעולה זה מאפשר להנות מהיתרונות של הליכי פיתוח מתקדמים בישראל עם מחירים תחרותיים של ייצור בסין.

 

ייעוץ וליווי צמוד

בזריחה, ייעוץ וליווי צמוד הם תפיסת עולם.

או שירותים עבור שלבים ספציפיים בתהליך הפיתוח והייצור, האינטראקציה של החברה עם הלקוח Turn key בין שהלקוח בוחר בפתרון מתאפיינת בייעוץ וליווי צמוד, המתבססים על נסיון רב שנים ויכולות טכנולוגיות גבוהות, החל משלב הקונספט.

בין השאר, ניתן להזמין דוגמאות/מודלים המיוצרים בטכניקות שונות ללא צורך בהשקעה מידית בתבנית, זאת כדי לבחון את המוצר ולבצע את ההתאמות הדרושות עוד לפני עוד לפני תכנון וייצור התבנית.

אפשרויות אלה מייעלות את התהליך ומובילות לחסכון ניכר בזמן פיתוח ועלויות.

הנהלה

מנכ''ל
אהוד (אודי) בלגה

מנכ"ל משותף של קבוצת זריחה תעשיות חלאבין ומנהל הפיתוח. עובד בחברה משנת 1986, בתפקידי שיווק ופיתוח . משמש משנת 2003 כמנכ"ל הקבוצה.

יצירת קשר

מנכ''ל
אבנר קינן

מנכ"ל משותף בקבוצת זריחה תעשיות חלאבין , משנת 2005 . לפני כן כיהן כמנכ"ל חברת פלוריס טכסטיל בינלאומי בע"מ וכסמנכ"ל הכספים והמינהל של טנגו, זכיינית ליוויס בישראל. בוגר החוג לכלכלה של אוניברסיטת תל-אביב.

יצירת קשר

סמנכ''ל
איתי להב

סמנכ"ל טכנולוגיות (CTO) בקבוצת זריחה תעשיות חלאבין. מומחה בתחום הזרקות פלסטיק ובתחום בניית תבניות להזרקות פלסטיק עובד בקבוצת זריחה מזה כ-25 שנים. ניהל בעבר את מפעל ההזרקות של קבוצת זריחה בברקן והקים מפעל מתקדם להזרקות פלסטיק במעלות. בעל תעודת הנדסאי מכונות ובקרה ובעל תואר ראשון במנהל עסקים.

יצירת קשר

מנכ''ל זריחה מעלות
יעקב תורג’מן

מנכ"ל חטיבת ההזרקות של קבוצת זריחה בעבר שימש כמנכ"ל חברת פלוריס טכסטיל בינלאומי בע"מ וכסגן מנהל מפעל טנגו, זכיינית ליוויס בישראל. הנדסאי תעשייה וניהול.

יצירת קשר

מנכ''ל מטאליטק
איציק קרפל

מנהל את פעילות המתכת בזריחה מול יצור בסין בעבר ניהל את פעילות הייצור בחברת "פקר" וקונטק זיווד אלקטרוני . בעל ניסיון עשיר בתחום ייצור ותכנון מכלולי מתכת

יצירת קשר

מנכ''ל סיטארה
עידו עילם

בעבר שימש כמנהל שיווק בחברת EZI, שימש כמנכ"ל דר’ בייט בקבוצה בוגר שיווק בפקולטה לניהול לה"ב.

יצירת קשר

סמנכ''ל כספים
צביקה שוורץ

סמנכ"ל הכספים בקבוצת זריחה תעשיות חלאבין משנת 2005. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל תקציב תכנון ובקרה בחברות תקשורת בינלאומיות Telecom , ECI Telecom ו Norteוטלרד. בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, בוגר בכלכלה מערכות מידע ומימון מהמכללה למינהל

יצירת קשר

מנכ''ל אלקטוגליל
יוסי גוטמן

בעל ניסיון של למעלה מ-18 שנים בניהול מערכות ייצור גדולות ומורכבות בתחום ה-EMS. התמחות בלוגיסטיקה ומחסנים, ידע רב ושליטה בתחום הטכנולוגי ובתהליכי SMT מורכבים, שליטה במגוון כלים, שיטות וסביבות עבודה, ניסיון עשיר בניהול והובלת פרויקטים חוצי-ארגון.

יצירת קשר

מנכ''ל Sunrise Engineering
עמית קורן

מנהל את פעילות הפלסטיקה והתבניות בישראל מול היצור סין. בעל ניסיון של כ- 15 שנה בתעשיית הפלסטיקה. בתפקידיו הקודמים ניהל מערכי שיווק ומכירות בכפרית תעשיות ותוסף קומפאונדס, וניהל וליווה פרוייקטי NPI של חברת טייני לאב בסין. בוגר הפקולטה להנדסת פלסטיקה בשנקר.

יצירת קשר

שיתוףlet_us_help_you