אודות קבוצת זריחה

אודות זריחה

בעולם תובעני, תחרותי ודינמי, נדרשת מומחיות לשם הצלחה.

מומחיות ועוד משהו! בזריחה קיימת תעוזה. אנחנו בחיפוש מתמיד אחר אתגר הייצור הבא.

אנחנו צועדים יחד עם הלקוחות שלנו להביא לשוק את הדבר הגדול הבא, גם אם הוא נראה מורכב או חסר סיכוי בהתחלה.

 

זריחה החלה את דרכה בשנת 1967 כמפעל להזרקות פלסטיק מתוחכמות והתפתחה לקבוצת חברות מהמובילות במשק המספקת את כל שירותי התכנון, פיתוח וייצור של מוצרים ותבניות להזרקת פלסטיק, החל משלב הקונספט דרך הפיתוח, ייצור התבניות, ייצור אב-טיפוס, ועד לייצור והרכבות המוצר המוגמר, לרבות שילוב של ייצור מוצרי מתכת ופלסטיק, והכל תחת גג אחד.

 

במהלך השנים, האתגרים שהביאו עימם הלקוחות שלנו, אפשרו לנו להגדיר מחדש מה ניתן לייצר ואיך. יחד, אנחנו מותחים את גבולות הטכנולוגיה. אנחנו בשאיפה מתמדת להפתיע את הלקוחות שלנו (ואת עצמנו לפעמים...) במה שטכנולוגיה מתקדמת, משולבת מחויבות ותעוזה, יכולה לספק.

זהו הייעוד שלנו לשחר חדש בעולם של ייצור מתוחכם.

 

מגוון פתרונות בתהליכי הפיתוח והייצור

הודות למבנה הקבוצה, זריחה מציעה גמישות יוצאת דופן במתן פתרונות לפיתוח וייצור מוצרים המורכבים מפלסטיק ומתכת, לרבות מוצרים מורכבים ועתירי טכנולוגיה המשלבים מספר דיסציפלינות. כמו כן מבנה הקבוצה והחברות מאפשר לתת מענה פרטני עבור כל שלב ספציפי בתהליכי הפיתוח והייצור לפי ההעדפות והצרכים האינדיבידואליים של כל לקוח.

 

יכולות הנדסה גבוהות וטכנולוגיות מתקדמות עם ותק של למעלה מ- 50 שנים

לחברות בקבוצת זריחה יש מומחיות ונסיון רב שנים (למעלה מ - 50 שנים) בטכנולוגיות מתקדמות של הזרקת פלסטיק, ובנוסף גם בעיבוד מתכת. יכולות אלו מאפשרות לתת מענים לתעשיות מתקדמות כגון התעשיות הבטחוניות, האופטיות, הרפואיות, האוטומטיות ועוד.

למעלה מ - 500 תבניות הזרקה מורכבות מדי שנה: הניסיון של קבוצת זריחה מבטיח מתן פתרונות ממוקדים ואופטימליים לצרכים הספציפיים של כל לקוח, תוך חיסכון ניכר בזמן ועלויות הפיתוח.

 

הטוב משני עולמות – מודל פעולה ייחודי

קבוצת זריחה פועלת במודל ייחודי המשלב הליכי פיתוח והנדסה ישראלית ברמה הגבוהה ביותר עם ייצור איכותי העומד בתקנים בינלאומיים במפעלים שלה בסין.
אופן פעולה זה, מאפשר ללקוחות - ליהנות מהיתרונות של הליכי פיתוח מתקדמים בישראל עם מחירים תחרותיים של ייצור בסין.

 

הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו הם השותפים שלנו להצלחה, צמיחה ושגשוג.

יחד אנחנו גדלים ומספקים לשוק פתרונות חדשניים, תוך הקפדה על יחס עלות-תועלת אופטימלי בייצור.

אנחנו בשאיפה מתמדת להבין את הצרכים והאתגרים של הלקוחות שלנו, כדי לייצר פתרון מקצועי וחדשני המספק ללקוחותינו יתרון תחרותי.

 

מחברות ותיקות וגדולות עם נוכחות גלובאלית ועד לחברות סטארט אפ בשלב התחלתי, אנחנו משתפים פעולה בהתלהבות ומחוייבות עם מגוון רחב של חברות - תעשיות בטחוניות וצבאיות, חברות מדיקל ומיכשור רפואי, רובוטיקה, אופטיקה, תעשיית רכב, תקשורת ולוויינים, חקלאות ומים, מיכשור קוסמטי, מוצרי פנאי ואיכות חיים ועוד.

 

המחוייבות שלנו ללקוחות היא חסרת פשרות. אנחנו מלווים את המהנדסים ומנהלי הרכש של לקוחותינו עד להצלחה מלאה. אנחנו מספיק גדולים בשביל להשקיע בך ככל שתצטרך. בהתאם, אנחנו לא מגבילים את מספר הנסיונות הנדרש עד לאספקת פתרון מקורי ומושלם.

 

על חלק גדול מהמוצרים שלנו, זריחה אף מספקת אחריות לכל החיים!

אתם מוזמנים מאוד להצטרף אלינו.

 

מדיניות האיכות

לצפיה במדיניות האיכות של החברה לחצו כאן

הנהלה

מנכ''ל
עודד שביט

מנכ"ל קבוצת זריחה תעשיות חלאבין, משנת 2022. * לפני כן כיהן כמנכ"ל חברת גולן מוצרי פלסטיק בע"מ משנת 2007, כמנכ"ל חברה בת של כתר וכסמנכ"ל התפעול של פלסטרו (היום ריווליס). * בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית, עו"ד, ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הריוט וואט באדינבורו.ה

יצירת קשר

סמנכ''ל טכנולוגיות
איתי להב

סמנכ"ל טכנולוגיות (CTO) בקבוצת זריחה תעשיות חלאבין. * מומחה בתחום הזרקות פלסטיק ובתחום בניית תבניות להזרקות פלסטיק עובד בקבוצת זריחה מעל ל-30 שנים. * ניהל בעבר את מפעל ההזרקות של קבוצת זריחה בברקן והקים מפעל מתקדם להזרקות פלסטיק במעלות. * בעל תעודת הנדסאי מכונות ובקרה ובעל תואר ראשון במנהל עסקים.

יצירת קשר

מנכ"ל חטיבת סאנרייז
אהרון דגן

מנכ"ל חטיבת סאנרייז, מיוני 2022. * לפני כן ניהל את מחלקת ההנדסה בסאנרייז וכמהנדס פרויקטים בחברת סופרגום. בעל תואר ראשון בהנדסת פלסטיקה.

יצירת קשר

סמנכ''ל כספים
צביקה שוורץ

סמנכ"ל הכספים בקבוצת זריחה תעשיות חלאבין משנת 2005. * בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל תקציב תכנון ובקרה בחברות תקשורת בינלאומיות Telecom , ECI Telecom ו Norteוטלרד. * בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, בוגר בכלכלה מערכות מידע ומימון מהמכללה למינהל.

יצירת קשר

מנכ''ל זריחה מדיקל
גור אסף

מנהל את פעילות המדיקל מנכ"ל זריחה מדיקל החל מיוני 2021 * בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם מעל 30 שנות ניסיון בתחום הפלסטיק * שימש כ 13 שנים כסמנכ"ל התפעול של פסקל, והיה אחראי על הפעילויות בארץ ובחו"ל. * לפני כן, הקים וניהל את מפעל ההזרקות של פלסאל בתפן ובלבון. *

יצירת קשר

מנכ''ל זריחה מעלות
פבלו אוקמפו

מנכ"ל חטיבת זריחה מעלות, מאוקטובר 2020. * לפני כן כיהן כמנהל התפעול ב-"רימוני פלסט" קרית שמונה, כמהנדס מפעל "ריאון" וכמנהל ייצור בחברת "אופטיקל מדיה (CDI)". * בעל ניסיון עשיר ביצור בעולם הזרקות פלסטיק בקבלנות משנה.

יצירת קשר

מנכ''ל מטאליטק
איציק קרפל

מנהל את פעילות המתכת בזריחה מול יצור בסין * בעבר ניהל את פעילות הייצור בחברת "פקר" וקונטק זיווד אלקטרוני. * בעל ניסיון עשיר בתחום ייצור ותכנון מכלולי מתכת.

יצירת קשר

let_us_help_you