חטיבות

 

Sunrise Engineering  - פיתוח וייצור של הזרקת פלסטיק בטכנולוגיות מתקדמות

החברה המובילה בתהליכי פיתוח וייצור של הזרקת פלסטיק. החברה מספקת את כל שירותי התכנון, פיתוח וייצור של מוצרים ותבניות להזרקת פלסטיק תחת גג אחד, החל משלב הקונספט דרך הפיתוח, ייצור התבניות, ייצור אב-טיפוס מציעה אפשרויות יחודיות לבנית מודלים לפני פיתוח Sunrise Engineering . ועד לייצור והרכבות המוצר המוגמר וייצור התבנית, ומודל עסקי יחודי המאפשר להנות מהיתרונות של הליכי פיתוח מתקדמים בישראל עם מחירים תחרותיים של ייצור בסין.

Zriha Medial  - הזרקות פלסטיק, הרכבות ושירותים משלימים בחדרים נקיים 

החטיבה מתמחה במתן פתרונות ייצור כוללים לתעשיית המדיקל, תוך כדי ליווי מלא תחת קורת גג אחת – מפיתוח ועד ייצור והרכבה סופיים.

Maalot  - יצור תבניות פלסטיק ומתן שירותים משלימים של צבע, דפוס, הטבעה והרכבה

מפעל מתקדם ועתיר נסיון ליצור תבניות פלסטיק ומתן שירותים משלימים של צבע, דפוס, הטבעה והרכבה, הפועל בין וכמו כן פועל גם בקבלנות משנה לכל שלב בתהליך ,Sunrise Engineering השאר בשיתוף והשלמת השירותים של הפיתוח והייצור של מוצרי פלסטיק.

Metalitec - תכנון וייצור רכיבי מתכת, יציקות לחץ ועיבוד שבבי

החברה מתמחה בליווי לקוחותיה משלב הרעיון או התכנון הראשוני של המוצר ועד לשלבי הייצור וההרכבה הסופיים. יתרונה של החטיבה טמון בשילוב בין צוות המהנדסים וניהול הפרויקטים בארץ ומערך ייצור בסין, תוך הקפדה על תקנים בינלאומיים, מה שמאפשר להנות מהיתרונות של הליכי פיתוח מתקדמים בישראל עם מחירים תחרותיים.

 

 

let_us_help_you