תבניות לפלסטיק

בחברת סאנרייז אנג’נירינג, אנו מאמינים מזה כ-47 שנים שהדרך למקסום האפקטיביות של ייצור תבנית לפלסטיק עוברת בהבנת המוצר ודרישות הלקוח. צוות החברה מורכב ממומחים בעלי ניסיון העושים שימוש בטכנולוגיה המובילה בעולם.

ייצור תבניות לפלסטיק הינו מלאכה אשר יש להפקיד בידי מומחים בעלי ניסיון בתחום. הליך ייצור תבניות לפלסטיק מורכב ממספר תחנות אשר כל אחת מהן בעלת משמעות ומשקל מבחינת התוצר הסופי. מיותר לציין כי ככל שההשקעה בפרטים הקטנים תאפיין את הליך הייצור מתחילתו ועד סופו, המוצר אשר יתקבל בסופו של היום יהיה איכותי ועמיד לאורך זמן. אין ספק כי עבודה מקצועית ומדויקת תוכל גם לגרום להוזלה ניכרת בהליך הייצור, וזאת נוכח עמידתו של המוצר לאורך שנים.

תכנון תבניות לפלסטיק איננו עניין של מה בכך. מדובר אפוא במלאכת מחשבת אשר מטרתה לייצר מוצר עמיד, מדויק ומתאים לדרישותיו של הלקוח. ואכן, ייצור תבניות לפלסטיק יכול בהחלט להסתיים כאשר הלקוח מחזיק בידו מוצר שישמור על כוחו ואיתנותו גם לאחר הזרקות רבות. במילים פשוטות, תבניות לפלסטיק איכותיות מאפשרות גם למוצר ה-100,000 של החברה להיות זהה לחלוטין לתוצר ההזרקה הראשונה.

רבים מתפתים לייצר מוצרי פלסטיק בחו"ל על בסיס התכתבות עם גורמים עלומים בסין ובמזרח. ואכן, לא אחת מדובר במחירים אשר לכאורה נראים נמוכים ומשתלמים. עם זאת, כפי שצוין לעיל, קיצורי הדרך הנ"ל עלולים במקרים רבים "לעלות ביוקר". ייצור תבניות לפלסטיק מומלץ להשאיר למומחים הבקיאים בכל שלבי הייצור מתחילתם ועד סופם. יצרן בעל ניסיון יכול בהחלט לסייע ללקוח לקצר את ההליכים ולחסוך עלויות - הן במסגרת הליך הייצור והן לאחר קבלת המוצר. יודגש כי תיקוני תבניות שלא יוצרו בהתאם לצרכים עסקיים והנדסיים עלולים לגרור הוצאות כספיות משמעותיות (וכמובן לגרום לעוגמת נפש).

הליך ייצור תבניות לפלסטיק מתבצע בהתאמה למוצר הסופי על בסיס אתגרים עסקיים ודרישות הנדסיות רלבנטיות. לדוגמא, תכנון תבנית פלסטיק אשר אמורה לייצר מוצר אחד בכמות של אלפי יחידות, איננו הליך הזהה לתכנון תבנית שמטרתה להתמודד עם 100,000 מחזורי הזרקה. כמו כן, תבניות לפלסטיק שונות זו מזו והליך ייצורן איננו זהה בין לקוח ללקוח.

מדוע סאנרייז אנג'נירינג?
בחברת סאנרייז אנג'נירינג, אנו מאמינים מזה כ-47 שנים שהדרך למקסום האפקטיביות של ייצור תבנית לפלסטיק עוברת בהבנת המוצר ודרישות הלקוח. צוות החברה מורכב ממומחים בעלי ניסיון העושים שימוש בטכנולוגיה המובילה בעולם.(מכניסים ככותרת 2) ייצור התבניות נעשה באמצעות תוכנות המחשב והמכונות המתקדמות ביותר. כמו כן, החברה מספקת ללקוחותיה את מלוא השירות מבחינת תכנון תבניות המבוסס על היכרות השוק וצורכי לקוחות ותיקים וחדשים כאחד. במרוצת השנים, צברנו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים ובאפשרותנו להעניק שירות מקצועי ואמין עבור דרישות מגוונות. המומחים שלנו יכולים להפוך כל רעיון ראשוני למוצר סופי, הן על בסיס אבטיפוס והן בייצור המוני.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם שלוחת החברה בסין, שם נמצאים מהנדסים מטעמנו הפועלים עימנו לטובת הלקוח. מומחי החברה מלווים את הלקוח מהרגע הראשון ועד למוצר הסופי. כמו כן, באפשרותנו להעניק שירותים נלווים רבים כגון הזרקה של שני חומרים במקביל על בסיס טכנולוגיית Double-Injection, ייצור המוני במזרח, ייצור יחידות בהזרקה ראשונית בסין לשיווק מיידי (תוך הותרת המשך ההזרקות בישראל), תיקונים בהתאם לדרישות הלקוח, צביעה דקורטיבית ו/או צביעה מוליכה, הרכבות מכאניות ועוד. על לקוחותינו נמנים גדולי החברות במשק כגון אלביט, ביו-סנס, מוטורולה, HP ועוד.

 

 

 

 

תבניות להזרקת פלסטיק תבניות להזרקת פלסטיק תבניות להזרקת פלסטיק