הזרקת פלסטיק

הזרקת פלסטיק, היא טכנולוגיה לייצור מוצרים ורכיבים מפלסטיק, זאת על ידי התכת חומר הגלם והזרקתו אל תוך תבנית הבנויה במתווה הגיאומטרי של המוצר. באמצעות הזרקות פלסטיק, ניתן לייצר כמויות גדולות ובמחירים תחרותיים, זאת ביחס לייצור בעזרת טכנולוגיות שונות של עיבוד שבבי. היתרון של הייצור באמצעות הזרקת פלסטיק, מעבר להוזלה של מחיר היחידה בייצור כמותי, כולל את האפשרות להגיע לרמות ביצוע גבוהות ביותר, ולדיוק אדיר בייצור כמותי.

חברת זריחה מעלות
ייצור פלסטיק, מספקת שירותי הזרקת פלסטיק למגוון רחב של תעשיות, בהן תעשיות ההייטק והאלקטרוניקה, התעשיות הרפואיות, התעשיות הביטחוניות, יצרניות של מוצרים משרדיים, מוצרי חשמל ועוד. לקוחות החברה, נהנים משירותי ההזרקה המוצעים בחברה המספקת שירותי הזרקת מוצרי פלסטיק באיכות מרבית וברמת דיוק גבוהה ביותר.

 

 

 

קו הייצור של מעלות, כולל כחמישים מכונות הזרקה, המאפשרות כושר נעילה הנע בין 60 ל 800 טון, ניתן לייצר באמצעותן מוצרים עד משקל של 3.5 ק"ג. מכונות ההזרקה המרכיבות את קווי הייצור במעלות, נחשבות למכונות המובילות בענף, ומאפשרות ייצור סדרתי בכמויות גבוהות ובאיכות מקסימאלית הכוללת רמת גימור ויזואלי מעולה, ורמת דיוק גבוהה ביותר. חלק ממכונות ההזרקה מאפשרות הזרקה דו - קומפננטית (הזרקת חומר מסוג אחד על חומר מסוג אחר) טכנולוגיה זו מאפשרת להגיע לאפליקציות ויזואליות יחודיות.

לזריחה מעלות יש את היכולת, הניסיון והידע להשתמש בכל חומרי הגלם המצויים בשוק ומיועדים להזרקה, PC, PC-ABS , ABS , PA (ניילון) , POM (אצטל) , PP (פוליפרופילן), כולל שימוש בחומרי גלם משולבי סיבי זכוכית ומרכיבי מעכבי בערה ו UV . מחלקת ההנדסה והטכנולוגיה של זריחה מסייעת במתן פתרונות להתאמת ח"ג לשימושי המוצר.

 

מוזרק אולם מוזרק2