פניה מהירה

שם
*
דוא”ל
טלפון
*
הערות

החזון שלנו

מהותנו, חזוננו, ערכינו

חברת זריחה הוקמה לפני למעלה מ- 50 שנה, במהלך השנים החברה התפתחה וצמחה ערכית ומקצועית רבות ,והיום היא מהמובילות בתחומה במשק הישראלי.
ערכינו הם בסיס חברתנו, ועומדים בבסיס הצלחתנו, ערכים אשר עיצבו את התרבות הארגונית שלנו, האסטרטגיה העסקית ,ואת החזון שלנו לעתיד, חברת זריחה רואה עצמה כחברה מובילה הנותנת סל שירותים מלא, ייחודיות של חברתנו היא אחריות כוללת מחלום לחזון חטיבות סנרייז ומעלות בחברת זריחה מרכזות תחת קורת גג אחת את כל שלבי ייצור חלקי הפלסטיק החל מתכנון דרך ייצור תבניות ,ייצור החלקים ,צביעה ,הדפסות טמפון והדפסות משי ,הלחמות אולטרסוני הרכבה ושילוח לכל מקום בעולם. כתוצאה מהעבודה תחת אותה קורת גג הלקוח נהנה מקבלת אחריות מלאה על איכות המוצר לקיחת אחריות הטכנולוגיות שלנו מהחדשות שיש וכל זאת בכדי לסייע לנו להתמודד עם כל אתגר בכל רמה שהלקוח ידרוש ויצפה מאתנו.

 

P22  P33Integrityיושר, אמון ואמינות חייב להיות בסיס לכל מערכות היחסים עם, לקוחותינו עובדינו וספקינו בארץ ובסין.

איכות בזריחה מאמינים כי איכות מדברת בעד עצמה. לכן, אנחנו כל הזמן שואפים למצוינות בכל חטיבותינו תווי התקן שיש לחברה מאושרים ועומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר, והם מופיעים בדף הבית שלנו.


מקצועיות חברת זריחה נותנת ליווי צמוד והכוונה הנדסית וחומרית ע"י מיטב מהנדסי החברה אשר נמצאים בקשר אינטנסיבי עם מהנדסי ומתכנני הפרויקט ,
יש לנו את הידע והיכולת לתת כיוון וסגירה של כל הדיסציפלינות משלב התכנון ,הפיתוח, השרטוטים, השינויים, עד לסיום התהליך עד ההגעה לתוצאה הטובה ביותר לשביעות רצון הלקוח ובעלי החברה.


פיתוח חברת זריחה משתתפת באופן פעיל ובתדירות גבוהה בכנסים בינלאומיים בכדי לרכוש את הידע האחרון בשוק במגוון גדול של טכנולוגיות וחומרים מתקדמים בתחום הפלסטיקה .
לעיתים במקרים מאוד מיוחדים ופורצי דרך חברת זריחה משתפת פעולה בפרויקטים בחברות הזנק סטארט-אפ.


לקוחותינו נמצאים על כל גווני הקשת התעשייתית , אנו עובדים עם תעשיות גדולות בארץ ובעולם ,
העוסקות בתחומי: הביטחון, תקשורת , רפואה , אלקטרואופטיקה ועוד ועוד... אשר היריעה צרה מלהכיל.


המשאב האנושי זריחה מחויבת לעובדיה אנו רואים בעובדינו את המשאב העיקרי שלנו ומרכיב מרכזי בהצלחתנו אנו שואפים כל הזמן כי אנשינו יהיו תמיד נחושים להיות הכי טובים ומקצועיים שניתן.