פניה מהירה

שם
*
דוא”ל
טלפון
*
הערות

בניית אבטיפוס

בניית אבטיפוס נחשבת לא אחת ליריית הפתיחה של תהליך הייצור. לאחר שהמוצר עוצב ותוכנן מבחינה הנדסית, אפשר לעבור לייצור ראשוני של דגם, אבטיפוס. למעשה, אבטיפוס הוא השלב בו הלקוח נפגש לראשונה עם המוצר המבוקש, פנים אל פנים. ואכן, לא אחת, תוכניות יכולות להראות על הנייר כמעט מושלמות, אך בפועל, עם ייצור הדגם הראשוני, מתגלות תקלות שונות ונדרשים תיקונים והתאמות.

תהליך בניית אבטיפוס הינו תהליך אשר יש בו כדי לדמות את ייצורו של המוצר והשלב ההתחלתי של הפרויקט כולו. במסגרת בניית אבטיפוס, הלקוח נחשף גם לעניינים מקצועיים כגון שיטות עבודה, חומרי גלם, אנשי המקצוע, טקסטורות ,זוויות חליצה, המפעלים השונים הקשורים בתהליך הייצור ועוד. בחברת זריחה אנו מסייעים ביצירת אבטיפוס ראשוני למוצרים המבוסס הן על העיצוב והתכנון של המוצר בפועל, והן על אלמנטים נוספים הקשורים בתעשיית הפלסטיק (נוכח הדרישות של הייצור התעשייתי בשלבים הבאים).

חשוב להדגיש, ייצור דגמים ואבטיפוס יכול להתבצע בשורה ארוכה של טכנולוגיות. חברת זריחה מעמידה לרשות לקוחותיה את מלוא הפתרונות המתקדמים בתחום מבחינת ייצור אבטיפוס בטכנולוגיות השונות. ביחד עם הלקוח, אנו ממליצים מהי הטכנולוגיה המתאימה ביותר בנסיבות המקרה. לאחר מכן, הלקוח מקבל הצעת מחיר ועם אישורה אנו יוצאים לייצור הדגם. כאשר הדגם מיוצר, הוא נבדק בקפידה – גם מבחינה פונקציונאלית וגם מבחינה עיצובית. לעיתים, יש צורך לשפר את הקבצים ו/או התכנון ההנדסי בעקבות המשוב על הדגם. כעת, אפשר לצאת לייצור של דגם נוסף או לעבור מיד לשלב ייצור התבניות.