פניה מהירה

שם
*
דוא”ל
טלפון
*
הערות

אודות Metalitec

 

metalitecחטיבת Metalitec מקבוצת זריחה ,עוסקת בתכנון וייצור רכיבי מתכת.

החטיבה מתמחה בליווי לקוחותיה משלב הרעיון או התכנון הראשוני של מוצר ועד לשלבי הייצור וההרכבה הסופיים ,תוך מתן מענה מלא לצרכי הלקוח. יתרונה של חטיבת Metalitec טמון בשילוב בין פעילות צוות המהנדסים וניהול הפרויקטים הישראלי ובין צוות המהנדסים שלנו במשרדנו בסין וזאת תוך שיתוף פעולה עם אתרי ייצור אשר נבחרו בקפידה ואשר ניחנים במסוגלות ייצור התואמת תקנים בינלאומיים. 
         

ליווי הלקוח בשלבי הפרויקטמשרדינו באתרים השונים בסין ,המונים צוות משולב של ישראלים ואנשי המקום עם הצוות במשרדנו בישראל מאפשר ערוץ תקשורת מהיר ,ברור ושלם עם הלקוח בכל שלבי הפרויקט, הכולל דיווח שגרתי בדבר קצב ההתקדמות הפרויקט, פתרון תקלות ומתן מענה לשאלות וצרכי הלקוח, וכן לניהול מערך רכש מול קבלני משנה שונים בישראל ובסין.

שירותי חטיבת MetalitecMetalitec מלווה את הלקוח משלב הרעיון ועד לשלבי הביצוע הסופיים. מהנדסי החטיבה יסייעו ללקוח בעת תכנון המוצר וייעצו לו מקצועית וכן יסייעו בבחירת חומרי הגלם המתאימים לייצור הן מבחינה מטלורגית והן בהיבט התקציבי. בשלבי הייצור, נציגי Metalitec ינהלו ויפקחו על הייצור ,בהתבסס על ניסיון עשיר בתחום ועל קשרים איכותיים עם ספקי המשנה בסין.

השילוב של הנדסה ישראלית, עם יכולות ייצור ופיקוח על הייצור בסין, מאפשר ל Metalitec להעניק ללקוחותיה מטריית שירותים כוללת מהתכנון ועד לייצור, במחירים תחרותיים ותוך הקפדה על איכות המוצר וסטנדרט ייצור ותכנון גבוה.

מטאלטיק עובדת לפי תקן
ISO 9001 2008 לתכנון כלים לייצור מוצרי מתכת ופיקוח על ייצור.
ברשותנו מעבדת מדידות משוכללת הכוללת CMM, וידאו קומפרטור, מדי גובה, מד קושי וציוד קונבנציונלי אחר.