פניה מהירה

שם
*
דוא”ל
*
טלפון
הערות

אודות קבוצת זריחה

קבוצת זריחה חברת זריחה תעשיות חלאבין בע"מ הוקמה בשנת 1967 על ידי מר ברוך חלאבין ועוסקת בהזרקות פלסטיק מתוחכמות ובתכנון ובניית תבניות.


במהלך השנים העמיקה החברה את מומחיותה בשני ענפי פלסטיק אלו של תכנון ובנית תבניות ושל הזרקות פלסטיק והרחיבה בנוסף את פעילותה, לתחומי עיסוק נוספים בתחומי האלקטרוניקה, המתכת ושיווק ציוד לסביבת המחשב והמשרד.


כיום, פועלת זריחה כקבוצה , המפעילה שש חטיבות:

 

חטיבת מעלות- להזרקות פלסטיק מתוחכמות ולשירותים נילווים.


חטיבת SUNRISE - לתכנון ובניית תבניות ומודלים.


חטיבת METALITEC - לתכנון וייצור רכיבי מתכת.


חטיבת אלקטו-גליל – לבניית צמות וכבלים אלקטרוניים ולקווי השמה אוטומטיים וידניים למעגלים מודפסים.


חטיבת DR BYTE - לשיווק ציוד לסביבת המחשב והמשרד.

 

הוטר אלקטריק -
מתכננת מייצרת ומשווקת מגוון של מכשירים חשמליים, במיוחד לחימום מים מהיר , הפועלים על חשמל ומותאמים לעבוד בארץ ובעולם, ( לברזים ומקלחות)
עלות מחממי מים מהיר נמוכה יחסית לכל פתרון אחר, התקנה פשוטה וזולה מאוד ביחס לדוד חשמל, צריכת החשמל יורדת באופן משמעותי ( כ 80%) שכן לא מחממים מים לתוך הדוד אלא רק לשימוש מיידי, צריכת המים יורדת מפני שלא צריך להמתין למים החמים.
עם מעל 30 שנות ניסיון בתחום יש להוטר מוצר אמין שמספק חוויות שימוש נעימה ואיכותית.

 


הקו המקשר בין החטיבות המרכיבות את קבוצת זריחה, מאפשר ללקוחות הקבוצה ליהנות מאפשרות לבחור בין חבילת שירות כוללת, תחת קורת גג אחת, במגוון נושאי הפלסטיקה, המתכת והאלקטרוניקה או לבחור שירותים מתחום אחד בלבד.


קבוצת זריחה מקפידה על רמת איכות גבוהה של מוצריה, תוך מתן שירות מקצועי ואישי ותוך מאמץ מתמשך לשמור על רמת מחירים נוחה ותחרותית עבור לקוחותיה.